Yakıt Güvenlik Sistemi

Derneğimiz, sektörün en büyük maliyet unsuru olan akaryakıt konusundaki kayıpları azaltmak yoluyla akaryakıt maliyetlerini düşürebilmek için “yakıt güvenlik sistemleri” üreticisi Eren Otomotiv ile işbirliği sözleşmesi imzalamıştır. 

Eren Otomotiv kendi üretimi olan Yakıt Güvenlik Sistemi ürünleri ile her tür ticari araçtaki motorin tüketimini koruma altına alarak sadece aracın yakmış olduğu oranlar dâhilinde motorin sarfiyatı gerçekleşmesini sağlamakta, akaryakıt tüketimine ilişkin suistimalleri yakıt güvenlik sistemi ürünleri ile ortadan kaldırmaktadır. Eren Otomotiv, sunmuş olduğu çözümler ile motorinin geçtiği tüm noktaları kapatarak yakıtın dışarı çıkmasını engellenme ve bu yolla dışarıdan yapılacak tüm hırsızlıkları önleme garantisi vaat etmektedir.

Anlaşma ile üyelerimiz, filolarındaki araçların yakıt depoları için ayrıcalıklı fiyatlar ile Eren Otomotiv’in geliştirmiş olduğu Yakıt Güvenlik Sistemine sahip olabileceklerdir.

Eren Otomotiv ve Yakıt Güvenlik Sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
 
İletişim Bilgileri
Adres   : İ.O.S.B. İkitelli organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi C5 Sokak No:257 Başakşehir-İstanbul
Telefon :  444 2 762
Web     : www.erenteknikotomotiv.com
Mail     : info@erenteknikotomotiv.com