Avrupa Akaryakıt Kartları

UND, En Güvenli Yakıt Kartı IDS-Q8 İle İşbirliği Protokolü İmzaladı

Üyelerimizin en önemli gider kalemlerinin başında gelen akaryakıt maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla Derneğimiz, yurtdışı akaryakıt kart hizmetleri konusunda IDS-Q8 firması ile işbirliği protokolü imzalamıştır. Uluslararası taşımacılık yapan firmalara yönelik çözümler sunan yakıt firması Internatıonal Diesel Service (IDS), rekabetçi fiyatlandırma ve Avrupa’nın tüm ana yollarında stratejik istasyon konumlandırması ile önemli avantajlar sunmaktadır. 

IDS, dünyanın en büyük petrol üreticilerinden ve entegre petrol şirketlerinden biri olan Kuwait Petroleum Corporation'a bağlı bir kuruluştur. Kuwait Petrol ham petrol üretiminde dünyada 4. sırada yer almakta olup dünyanın %8 petrol rezervlerine sahiptir. Kuwait Petrol, Q8 markası ile 5.239 adet perakende ve 537 adet IDS istasyonuna sahiptir.

Yüksek kaliteli ürün yelpazesi ve ilave hizmet paketleriyle pazardaki lider yakıt kartı IDS, müşterilerine pazar lideri olan güvenlik teknolojisi ve kart yönetim sistemini sunmaktadır. IDS, yakıt kartı güvenliğinde pazar lideri olan bir sistem kullanarak, kartlarını temassız kart okuyucuyla bağlantı kuran bir kart radyo frekansı çipi (RFID) ile tasarlayıp akaryakıt sektöründe bir ilki gerçekleştirmiştir.
 
Temassız (RFID) çipli kart teknolojisi ile güvenlikli kart özelliği haricinde, IDS kartın öne çıkan diğer özellikleri ise; 

- Online İstasyon Açma / Kapama
- Kopyalanamayan Kart
- Anlık Kart Limiti Belirleme gibi taşımacılar için öncelik arz eden hususlardır.
 
UND & IDS-Q8 arasında yapılan işbirliğinin tüm sektör için hayırlı olmasını diler, UND & IDS-Q8 işbirliği ile sunulan hizmetlerden faydalanılmasını önemle tavsiye ederiz.
 
Hizmete ilişkin detaylı bilgi için aşağıda irtibat bilgileri bulunan IDS-Q8 firma yetkilileri ile iletişime geçilmesini rica ederiz.
 
IDS-Q8 Turkiye Operasyonlarindan Sorumlu:

 Orçun Tufan
Email: 
tuorcun@q8.com
Cep Telefonu: 0537 058 01 10