Rusya ve BDT Ülkeleri Akaryakıt Kartı

DKV & UND İşbirliği İle Rusya ve BDT Ülkelerinde Geçerli Akaryakıt Kart Hizmetleri..
 
Sektörümüzün talepleri doğrultusunda çalışmaları uzun zamandır devam eden ve ana hedeflerimizden biri olan “Rusya ve BDT Bölgesinde” akaryakıt kart hizmetlerinin Türk taşımacılık sektörünün kullanımına sunulması yönündeki çalışmalarımız netice verdi!
 
Üyelerimizin en önemli gider kalemlerinin başında gelen akaryakıt maliyetleri konusunda, bölgesel suistimallerin daha yoğun yaşandığı, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Beyaz Rusya, Kazakistan ve Gürcistan ülkelerinde akaryakıt maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla Derneğimiz, DKV kart şirketi İle anlaşmalı istasyonlarından UND üyelerine en kaliteli yakıtın uygun fiyatlarla temin edilebilmesi amacıyla işbirliği sözleşmesi imzalamıştır.
DKV akaryakıt kartları üyelerimize, geniş kapsama alanı, yüksek güvenlik standardı, esnek kart ayarları ve kart kısıtlama opsiyonları, detaylı faturalama ve raporlama imkanları ile otoyol hizmetlerinde destek sağlayacaktır. Ayrıca kart kullanımlarınızla alakalı 7/24 destek alabileceğiniz bir destek hattı kullanılabilecektir.
 
UND ile DKV arasında yapılan işbirliğinin tüm sektör için hayırlı olmasını diler, DKV tarafından üyelerimize sunulan bölgeye özel en iyi rekabetçi fiyat ile istasyon ağı genişliği ve uzman filo yönetimi imkanlarından faydalanılmasını önemle tavsiye ederiz.

DKV’nin hizmetlerinden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak isteyen üyelerimizin aşağıda yer alan irtibat kişi ve bilgilerine ulaşmaları yeterli olacaktır.
 
DKV Euro Service İstanbul Ofisi
Fatma DUMAN
0216 468 28 13