Dijital Takograf Veri indirme Hizmetleri

Üyelerimizin dijital takograf veri indirme sorunlarına kolay ve hızlı şekilde çözüm sunmak amacıyla Derneğimiz, sektöründe lider firmalardan biri olan Seyir Mobil firması ile işbirliği protokolü imzalamış ve Seyir Mobil firmasını çözüm ortakları arasına eklemiştir.
 
UND Yönetim Kurulu Toplantısında imzalanan protokolle Derneğimizin çözüm ortakları arasına giren Seyir Mobil, gerek dijital takograftan veri indirme gerekse canlı sürüş verilerinin temini noktasında üyelerimize özel fırsatlar ve maliyet avantajları sağlayacak.
 
Dijital takograftan veri indirme konusunda sektörün en büyük yerli markası olan Seyir Mobil, Kocaeli Bilişim Vadisi’ndeki Ar-Ge merkezinde ürettiği uzaktan ve yakından dijital takograf verisi indirme çözümleri sayesinde üyelerimizin dijital takograf verilerini aksatmadan indirebilmesine ve bu verileri depolayabilmesini sağlayacak.
 
1997 yılında kurulan Seyir Mobil, nakliye ve lojistik sektöründeki bilgi birikimi ile ve 81 ildeki yetkili servis ve tüm bölgelerdeki satış temsilcileriyle kesintisiz hizmet vermektedir.
 
UND ve SEYİR MOBİL arasında yapılan işbirliğinin tüm sektör için hayırlı olmasını diler, UND & SEYİR MOBİL işbirliği ile sunulan hizmetlerden faydalanılmasını önemle tavsiye ederiz
.

Dijital Takograf Veri indirme Hizmetlerinde Sorumlu Kişi ve irtibat Bilgileri:
Ulaş Çakmak ( Proje Müdürü)
Cep: 0532 778 12 11
e-mail: ulas.cakmak@seyirmobil.com