Teknoloji Çözüm Ortaklığı

UND, üyelerinin günümüzde en önemli ihtiyaçlarından olan teknolojik altyapı ve dijitalleşme çözümlerine kaliteli, güvenilir ve uygun koşullarda sahip olmalarını sağlamak amacıyla İşNet A.Ş. ile 1 Ekim 2019 itibariyle “Teknoloji Çözüm Ortaklığı” sözleşmesi imzalamıştır.
 
Dijital Dönüşüm Dostu vizyonuyla şirketlere bilgi ve iletişim teknolojileri alanında ürün ve hizmetler sunan İşNet, 1999 yılında Türkiye İş Bankası’nın iştiraki olarak kurulmuştur. İşNet, dijitalleşmeyi hedefleyen kurumlara,  ileri teknolojiyle kurduğu İnternet, Sanal Ağ-VPN, Uydu, Ses ve Veri Merkezi altyapısı üzerinden yenilikçi çözümlerle zenginleştirdiği;  e-dönüşüm, nesnelerin interneti, siber güvenlik ve bulut hizmetlerini güvenilir, esnek ve ekonomik koşullarda sunmaktadır.
 
Dijitalleşme süreci siber güvenlik ihtiyacını da beraberinde getirdiğinden, İşNet tüm ağda, uçtan uca güvenliği sağlayarak; talep doğrultusunda firmalara 5651 loglama hizmeti de vermektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, veri güvenliğini sağlamaya yönelik danışmanlık ve teknoloji hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda KVKK hukuk değerlendirmesi ve yükümlülükler, kişisel veri envanteri, GAP analizi ve uyum danışmanlığı, KVKK teknoloji değerlendirmesi – veri sınıflandırma, veri maskeleme, veri kaybı önleme, veri şifreleme ve DLP çözümleri yer almaktadır.
 
Uluslararası standartlardaki veri merkezinde sağlanan sanal sunucu hizmetlerinin yanı sıra, Ankara ve İstanbul’daki Veri Merkezlerinde sağlanan barındırma ve yedeklilik çözümleri ile verilerin sürekliliği ve güvenliği sağlanmaktadır. Robotik Süreç Otomasyonu çözümüyle; kural temelli, birbirinin tekrarı, öngörülebilen ve insan hatası olasılığı yüksek olan operasyonel süreçler otomatize edilmektedir. Yazılım robotlarına, çalışanların ara yüz ile etkileşim hareketlerinin aynısı öğretilerek, zamandan ve işlem maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. 
 
İşNet teknolojik altyapı ve dijitalleşme çözümlerine ek olarak finansal alanda e-dönüşüm hizmetlerine de yatırım yapmaya devam etmektedir. Bugün binlerce firma, İşNet’in e-Fatura Portalı NetteFatura’dan yararlanmakta; TÜRMOB iş ortaklığı ile sunduğu LucaNet KOBİ Ticari Yazılımı ürünü ile ise ön muhasebe süreçlerini kolaylaştırmaktadır.
 
20 yıllık köklü kurumsal yapısı, konusunda tecrübeli IT ekibi ile hızlı ve etkin bir şekilde çözümler sunarak müşterilerine iş sürekliliğinin yanı sıra verimlilik sağlama yönünde hizmete her zaman hazır olan İşNet ile yeni işbirliğimizi üyelerimizin hizmetine sunar sektörümüz için hayırlı olmasını dileriz.


İrtibat: 0850 290 0 290