AETR

İzmir Takograf Kullanımı ve AETR Bilgilendirme Semineri

Taşımacılık sektöründe en önemli rekabet unsuru “Hızlı Teslimattır”. Performanslar, sefer sayıları, rakibinden bir adım önde olmak gibi kavramların altında yatan en önemli husus daha hızlı ve sağlam bir şekilde malın teslimatıdır.

Dolayısıyla, hep daha ileriyi, daha hızlıyı hedeflerken yapılan hatalar nedeniyle bir yıl boyunca kazanılan navlun gelirlerinin 10-15 katı ceza ödemek zorunda kalındığı gerçeği ortadadır. Sürücülerimizin, tamamlayacakları seferleri önceden hesaplayabilmek, çalışma sürelerine ilişkin kuralları takip ederek hem kendi hem de taşıdıkları malların güvenliğini sağlamaları büyük önem taşımaktadır. Firma sahiplerinin ise, sürüş ve dinlenme saatlerini önceden hesaplayarak maksimum performans ile seferleri planlamaları kendi şirketlerinin verimliliği açısından son derece önemli bir husustur.

AETR Sözleşmesi ve Trafik Kanunun 98’nci Maddesine göre şoförlerin sürüş ve dinlenme süreleri ile ilgili yapılması ve yapılmaması gerekenlerin paylaşılacağı eğitim UND Takograf danışmanı Bilal Yeşil’in sunumu ile 10 Aralık Salı günü İzmir Ticaret Odası’nda yapılacaktır.
Seminerlere katılım ücretsiz olup, katılım sağlamak isteyen üyelerimizin aşağıdaki kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.
 
Tarih: 10 Aralık 2019 /Salı - 13.30 - 17.00
Yer: İzmir Ticaret Odası
Telefon: Abidin Sinci / 543 408 61 23

Kayıt İçin Tıklayın:
https://form.jotform.com/93213945359969


“Unutmayın, ARAÇLARIN KARA KUTULARI TAKOGRAF cihazlarıdır”